«Адміністративною групою створений алгоритм, дотримуючись якого наші пацієнти можуть поспілкуватися зі спеціалістами в соціальних мережах. Потрібно зайти в соціальні мережі на сторінку нашого центру в фейсбуці та інстаграмі (ключові слова — “центр” та “Борис Літвак”), зареєструвати своє прохання, з якими проблемами вони бажають звернутись до лікаря-спеціаліста, та свої координати для зворотного зв’язку», — повідомила дитячий невролог ДРЦ ім. Б. Літвака Лариса Тупко.

В онлайн-режимі наразі доступні консультації: неврологів, педіатрів, офтальмологів, психіатрів, ортопедів та лікарів ЛФК. Крім того, для огляду дітей першого року життя можливий виклик фахівця додому.

«Ми не повинні робити паузи через те, що у нас зараз є така ситуація, якщо в нас достатньо можливостей для того, щоб продовжувати. Тому що, якщо дитина мала там психотерапевтичний ефект, зараз у нас стається стрес — дитина може мати регрес, вона може втрачати навички, діти, які не отримують допомогу, можуть втрачати певні навіть місяці розвитку, на жаль. Деякі діти можуть втрачати навіть навички, якщо вони не займаються близько трьох днів або тижнів. Тобто це діти такої категорії, і вони, на жаль, мають такі особливості», — зазначила головний психолог ДРЦ ім. Б. Літвака Міла Гребенюк.

З початку роботи Центру Бориса Літвака меддопомогу тут отримали понад 35 тисяч дітей зі всієї Україні. Зараз лікарі консультують і тих, хто з початку війни поїхав з України та шукає фахового меднагляду за кордоном.