Журналісти перевірили стан одеських бомбосховищ (відео)
Безхатченки окупували міські бомбосховища, а одесити не знають, де ховатися у разі авіаударів чи артобстрілів. В якому стані захисні споруди та наскільки вдало міська влада інформує людей про те, як себе убезпечити у разі активних воєнних дій?
27 Лютого 2022, 13:59Вікторія Мачуко демонструє бомбосховище на Старосінній, 15. Нещодавно вона зайшла до цієї захисної споруди, аби перевірити її стан, та була шокована: у приміщення заселилися безхатченки, стіни вкриті товстим шаром цвілі, а під стелею розміщені прилади для паління заборонених речовин. А туалет був майже всюди. Вікторія каже: ще вранці у бомбосховищі не було жодної лампочки.
Скаржаться люди й на жахливий сморід. Вікторія додає: у будинку мешкає чимало дітей, яким поки навіть не показували, як пройти до бомбосховища, аби не шокувати малечу.
До речі, це не єдине бомбосховище, яке облюбували безхатченки.
Знайомтеся, це — Ігор. Не маючи альтернативи, останні два роки йому доводилося проживати у бомбосховищі на вулиці Гайдара. Тепер через російську агресію чоловіку ніде ночувати.
Додамо, бомбосховище, в якому ще вчора мешкав Ігор, виглядає значно краще, ніж те, яке нам показала Вікторія. Але мешканці прилеглих будинків помітили недоліки й тут.
Ми вирішили дізнатися в одеситів, чи знають вони взагалі, де розташовані найближчі до їхніх домівок бомбосховища.
Отже, де ховатися у разі небезпеки знають, на жаль, не всі містяни. А от Людмила, що мешкає на вулиці Іцхака Рабіна, взагалі вирішила в разі бомбардування ховатися у підвалі. Оскільки найближче до неї відкрите бомбосховище приблизно за пів кілометра від її будинку. Побоюється, що не встигне туди вчасно добігти. Але й підвальне приміщення жінка самотужки відкрити не може.
Адреси бомбосховищ, у яких можна рятуватися у разі небезпеки, ви зараз бачите на своїх екранах. Їхній стан перевірили наші журналісти.
Балківська, 9
Героїв Крут, 48
Комарова, 6
Гоголя, 7
Фонтанська дорога, 43
Гвоздичний провулок, 6
Прохорівська, 1/3
Небесної Сотні, 5-А
Троїцька, 28.