Йдеться про собак, що живуть на території одеського дитячого садка № 1, яким днями виписали седативні препарати.

Але, як з’ясувалось, такі екстрені методи працюють тільки для перевезення тварин. Постійно вживати заспокійливе не можна.

Нагадаємо, все почалося після скарги мешканця сусіднього із садочком будинку. Він нарікав, що тварини не дають спати та начебто вільно рухаються території дошкільного закладу.

Як нас запевнило керівництво дитсадка, собаками опікуються охоронці та випускають тварин лише після сьомої вечора. Вже о п’ятій ранку працівники харчоблоку годують та закривають чотириногих у вольєрі.

«Собаки тут більше ніж 10 років, вони ще були, коли я не була директором, я вже прийняла цих собак і вже розуміла те, що велика територія і її охоронець просто не в змозі охороняти, щоб просто зберігати території. Тому ми зробили вольєр, і у собак є паспорти. Собак годують, вони доглянуті, ми їх любимо, тому що вони просто наші помічники», — повідомила директорка Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок № 1» Алла Радовинчик.

Також директорка зазначила, що вже консультувалась з ветеринарами. Ті наполягають: тримати собак під заспокійливим увесь час неможливо. Та й варіант прилаштувати їх кудись відпадає: всі притулки переповнені.

Одне з можливих рішень — стерилізувати тварин.

Останні новини

Дивитися все