На цьому станку виробляють перископи для наших солдатів. Простий прилад з труби і двох дзеркал допоможе врятувати не одне життя.

В мирний час Павло співає пісень та грає на бандурі, а зараз — працює руками. Коли закінчує зварювати протитанкових їжаків, влаштовує музикальну паузу.

Виробництво запустили ще з четвертого дня війни. За цей час хлопці виготовили більше ніж 4 тисячі їжаків і 1 тисячу перископів.

А ці чоловіки просто в себе у дворі розгорнули виробництво портативних буржуйок для військових. Пічку виготовляють з декількох фреонових балонів, а димохід — з труб для виноградних арок. Така пічка має мініатюрні розміри та непомітна для ворога. А ще дає змогу готувати їжу. Чоловіки виготовили вже понад 200 буржуйок, їх відправляють у координаційний центр. Вже звідти вони йдуть у військові частини.

На території одного з заводів інженери на спеціальних станках виготовляють так звані часники — маленькі протитанкові та протиколісні їжаки. Автоматичне підкачування шини, яке є у воєнних машинах, не врятує — поріз надто широкий. Такий їжачок пошкоджує навіть легку гусеницю танку чи бронемашини. Тут же виготовляють деталі для бронежилетів.

А у цьому гаражі волонтери виробляють стаціонарні буржуйки. Їх використовують для обігріву наметів.

Ці групи волонтерів не знайомі між собою, вони самоорганізувались по окремості. Їх об’єднує лише бажання допомогти своїй країні. Волонтерський центр «Експедиція» виконує функцію координатора: сюди привозять необхідні матеріали, а потім збирають готові вироби та розподіляють їх між військовими частинами. Ця війна й насправді — народна.