Перевірка дотримання карантинних правил на Одещині триває (відео)
Тридцять два протоколи за порушення протиепідемічних заходів у закладах області склали представники Держпродспоживслужби.
12 Листопада 2021, 17:00Втім, це дані лише за минулий тиждень. Тоді перевірили 678 різноманітних об’єктів. Зокрема ринки, магазини, заклади громадського харчування, школи, садочки тощо. Найбільше порушень на об’єктах продовольчої та непродовольчої торгівлі.
«Які саме порушення: не забезпечено централізованих збір та утилізацію використаних засобів індивідуального захисту, не проводився температурний скринінг перед початком роботи, не організовано місце для обробки рук антисептиком, неправильно носились маски», — повiдомила представниця Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова.
Усього за 2020 рік представники Держпродспоживслужби разом з поліцейськими перевірили майже тисячу дев’ятсот закладів. Загальна кількість адмінпротоколів сягнула 99.