Реперу, який поранив хірурга, обрали запобіжний захід (відео)
Під домашній арешт відправили репера, який 13 разів ударив ножем пластичного хірурга Олексія Синовця.
26 Липня 2021, 18:4729 травня у соцмережах опублікували відео інциденту і писали, що конфлікт стався через дружину лікаря.
«Мы очень боимся, мы не знаем, что делать. Я беру свою супругу, беру знакомых, чтобы приехать поговорить с Лешей, успокоить, ситуацию разрядить. Потом мы приезжаем, Леша меня давно вызывал один на один — предлагал померяться силами. Я за нее заступался ранее, я звонил ему и общался», — розповів підсудний Денис Донець.
«На сьогодні я навів аргументи щодо зменшення та взагалі відсутності ризиків, які нададуть можливість моєму підзахисному якнайменше вийти під домашній арешт, а то й під особисте зобов’язання», — заявив адвокат підсудного.
Поки що Малиновський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, але за скоєне чоловікові може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.