Постраждалі жінки та діти зможуть перебувати тут, доки не владнають проблеми в сім’ї.

У прихистку зможуть проживати до 10 осіб. В центрі соціальних служб кажуть: якщо місць для всіх не вистачатиме, у закладі знайдуться додаткові ліжка. Вже завтра у притулок заїдуть мати та троє дітей, які постраждали від сімейного насильства.

«Є такі ситуації, коли ми виїжджаємо і бачимо, що це дуже терміново, поки будуть надаватися послуги, поки буде тимчасовий припис заборони для цієї людини-агресора, щоб вона не долучалася до цієї сім’ї, цю родину ми повинні захистити. Особливо якщо там є діти і якщо є психологічне і фізичне насилля», — повідомила директорка Центру соціальних служб Одеської міськради Юлія Гайдаржи.

З початку року кількість інцидентів домашнього насильства в Одесі зросла на 11 %. Таку статистику станом на 1 червня надають у Центрі соціальних служб.

«Байдужість суспільства до проблеми домашнього насильства, до визнання цієї проблеми ще гірша за саме домашнє насильство. І, до речі, я хочу сказати, що вперше в бюджеті на цей рік була передбачена субвенція, це 270 мільйонів гривень, для розбудови мережі закладів, які будуть надавати такі послуги», — заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Якщо ви потерпаєте від домашнього насильства, телефонуйте у поліцію за номером 102, на урядову гарячу лінію за номером 15–47, або до кол-центру «Ла Страда» ― 116–123 або 0 800 500 335.

Останні новини

Дивитися все