Нерухомість в Одесі подорожчала більше ніж у два рази (відео)
За останній місяць ціни на житлову та комерційну нерухомість в Приморському районі Одеси зросли.
14 Липня 2021, 17:14За словами рієлторів, різниця може становити від 60 до 150 доларів на квадратному метрі.
Ці та інші питання обговорюватимуть на саміті для експертів з нерухомості Realty Summit 2021, який відбудеться з 16 по 18 липня на Гагарінському Плато, 5.
Крім того, учасників очікують майстер-класи від експертів у сфері продажу нерухомості.
«И расскажут нам аналитику рынка недвижимости новостроев по всей Украине: как росли цены, как менялся рынок. Это мероприятие направлено на то, как изменился рынок недвижимости после пандемии. И мы услышим самые интересные инструменты, которые сейчас применяются. Остальные два дня посвящены обучению агентов рынка недвижимости и брокеров для того, чтобы они могли профессионально оказывать услугу на рынке», — прокоментувала організатор щорічного всеукраїнського Realty Summit Ганна Гусейнова.
В рамках заходу також відбудеться панельна дискусія між компаніями-забудовниками щодо питань розвитку будівельної галузі та інфраструктури Одеського регіону.
Крім того, організатори влаштують четвертий, додатковий день саміту, на якому проведуть аукціон квартир.