Щорічно 18 вересня організація «СЕМПО» проводить мотопробіг. Все, аби нагадати водіям, пасажирам та пішоходам про те, як важливо дотримуватися правил дорожнього руху.

Приблизно сотня учасників стартувала від площі 10 Квітня до Дюківського парку, де на алеї запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання загиблих мотоциклістів. Організатори додають: погодні умови цього року підвели, минулого разу учасників було майже 500.

«Это мероприятие в данном случае вшановує память погибших мотоциклистов. Оно очень важно для истории, для того чтобы мотоциклисты осознавали серьезность того, что они делают, для того чтобы не забывали тех ребят, которые погибли на мотоциклах, для того чтобы общество обращало на это внимание и делало выводы, а выводы делали все: и пешеходы, и автомобилисты, и мотоциклисты», — зазначив народний депутат України Артем Дмитрук.

«Наша организация уже более шести лет организовывает это мероприятие. Мы хотим заблаговременно ребят многих предупредить о том, что это мотоцикл, это небезопасно это средство повышенной опасности», — повідомив волонтер організації «СЕМПО» Денис.

Останні новини

Дивитися все