У санаторії «Сонячний» нині тривають ремонти. У цій палаті, наприклад, згодом проводитимуть сеанси реабілітації для тих, хто переніс туберкульоз. Директор потрохи приводить до ладу радянський медзаклад. У майбутньому всі палати хочуть зробити двомісними та комфортними для пацієнтів, поки ж змогли оновити лише одну: там зробили євроремонт та придбали спецобладнання. На більше поки не вистачає грошей.

Цей санаторій вважається єдиним в Україні, де реабілітують пацієнтів з ураженням опорно-рухового апарату після туберкульозу. Медзаклад приймає до півтори сотні людей. При цьому їхнє перебування тут безкоштовне.

Санаторій займає майже три гектари території біля моря. І їх хотіла забрати приватна фірма: у 2007 році із закладом уклали договір інвестування. Приватник мав побудувати ще один корпус санаторію у Затоці, а за це забрати собі землі в Одесі. Але Верховний Суд визнав документ недійсним.

Зараз у медзакладі багато планів: тут хочуть провести реконструкцію. Керівництво чекає схвалення інвестиційного проєкту. Попередньо всі роботи обійдуться у 230 мільйонів гривень.