Неділя, 14 березня. Після більш ніж тижня розслідування вбивства та зґвалтування семирічної Марії Борисової поліцейські затримують підозрюваного. Чоловіка довелося рятувати медикам: копи знайшли його вдома із порізаними венами.

Під підозру правоохоронців потрапило 16 чоловіків. І врешті знайти підозрюваного допомогла генетично-молекулярна експертиза: затриманий лишив сліди на мішку, у який сховав тіло.

Підозрюваним виявився сусід батька дівчинки. Йому 62 роки. Він має три судимості — за хуліганство та двічі за завдання тілесних ушкоджень.

Журналістка 7 каналу Олена Іонова теж шукала зниклу Машу разом із волонтерами. Вона пригадує, саме цей чоловік поводився дивно: спілкуватися на камеру не хотів, але пильно стежив за тим, що робить пошукова група.

Пошуки Маші тривали близько п’яти днів. Перевіряли територію у радіусі 25 кілометрів і в селі, і поза його межами. Та одеські волонтери, пригадуючи те, що сталося в Іванівці із Дашею Лук’яненко, одразу зрозуміли: шукати треба саме там, де дитина зникла. Але їх намагалися збити з пантелику, зокрема і сам підозрюваний. Була й одна жінка, яка, на думку деяких пошуковиків, нібито намагалася відвести підозру від затриманого. Саме вона запевняла волонтерів, що шукати дівчину у селі не потрібно. І хоча ця жінка так запевняла, що у селі вбивці шукати не варто, пізніше поліцейські повідомили: на затриманого вже скаржилися місцеві — за те, що чіплявся до дітей.

Тіло семирічної Марії Борисової знайшли 11 березня — в мішку у закинутому сараї. Експертиза показала, що померла дівчинка 7 березня — у той день, коли повідомили про її зникнення. Дитину зґвалтували, а потім задушили. Тіло у мішку в закинутий сарай підкинули, адже днями раніше наша знімальна група зафільмувала, що на цій території нічого не було.

Тепер затриманий перебуватиме у СІЗО протягом двох місяців. Він мовчить та ні в чому поки не зізнається. Слідство триває.

Последние Новости

Смотреть все