Водночас 37% опитаних проти дострокових перевиборів, а 9% не визначилися. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом майбутнього за сприяння «Нью Імідж Маркетинг Груп».
Щодо позачергових виборів президента думки українців розділилися порівну: 46% за і 46% проти, ще 8% важко відповісти.
Респонденти зі Сходу частіше за інших відзнчали, що потрібно провести позачергові вибори і до парламенту, і президента. А опитані з Києва давали такі відповіді рідше за інших.
Також українців спитали, що може забезпечити підвищення ефективності діяльності влади.
Серед відповідей переважали «повне перезавантаження влади – нові обличчя, які раніше не були в політиці, професіонали різних сфер» (39%) та «прихід сильного лідера» (35%).
Опитування проведено в період із 27 січня до 5 лютого 2021 року. Опитано 2400 респондентів по всій Україні. Статистична похибка не перевищує 2,05%.
Українській інститут майбутнього (Ukrainian Іnstitute for the Future) – це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни у країні й світі та моделює можливі сценарії розвитку подій. Експерти UIF формулюють практичні рекомендації уряду до дій у вигляді доповідей, аналітичних записок, законопроєктів тощо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, то за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 25,2% українців, які визначилися та взяли б участь у виборах.


на прямому зв’язку:
Микола Мельник, керівник аналітичної групи «Левіафан»