Про це йдеться в законопроєкті № 3097, який 19 лютого народні депутати відправили в комітет на доопрацювання. Автори документу — нардепи від «Батьківщини» Олександр Абдулін та Сергій Власенко.

«Чим викликаний такий законопроєкт? По-перше, абсолютно захмарні тарифи, про які знають усі. До нас зверталися ще і з питань того, що постачальники надають завищені платіжки. Не за договорами, не за тарифами. У такому випадку споживач зможе отримати компенсацію», — сказав Сергій Власенко.

Згідно з документом, допущення помилок у платіжках на постачання природного газу, води, електричної, теплової енергії набуло масового характеру. Часто громадянам, які отримали такі розрахункові документи, доводиться роками доводити неправильність нарахованої вартості за послуги.
«Постачальник природного газу, води, електричної, теплової енергії… зобов’язані побутовим споживачам, кінцевому споживачеві комунальної послуги нараховувати вартість спожитих ним послуг, яка розраховується відповідно до затверджених стандартів і визначених у договорі ціни і тарифу, зокрема і тарифу за поставки (транспортування), якості та кількості», — йдеться в пояснювальній записці до документа.


на прямому зв’язку:
Сергій Звеліндовський, експерт у галузі ЖКГ

Последние Новости

Смотреть все