Нагадаємо, дві учениці сьомого класу подивилися відео в одній із популярних соцмереж із закликом спробувати медичний препарат. Унаслідок чого одна дванадцятирічна дівчинка загинула, друга перебуває в реанімації.

Як повідомила директор міського департаменту освіти Олена Буйневич, вже у четвер з цього питання збиратимуть нараду директорів шкіл та фахівців інтернет-безпеки та психологічної служби:

«Наступного тижня в одеських школах батьківські збори. В онлайн чи в очному форматі, але прагнемо поговорити з батьками про безпеку дітей. А потім — вдома та в школі РОЗУМНО з дітьми».

Цей інцидент Сьомому каналу прокоментував Микола Кулеба. Уповноважений Президента України з прав дитини зазначає: обидві дівчинки мали проблеми у родинах. В однієї з них батьки не живуть разом, а в іншої проходять етап розлучення. Омбудсмен додає: у цій трагедії винні не тільки педагоги навчального закладу та провізор, який продав дітям пігулки. На його думку, батькам треба було уважніше стежити за психологічним станом дитини.

«Чи ви збираєтесь займатися її вихованням і відповідати за вашу власну дитину? Що таке для вас відповідальність за дитину? Скільки часу в день ви готові їй приділити? Як ви любите вашу дитину і турбуєтесь про неї? Це питання до кожного з батьків», — наголосив Микола Кулеба.