За словами голови облдержадміністрації, у 2020-му не встигли завершити роботи на низці об’єктів. Серед них школи в Ставровому Подільського району та в Авангарді. А в навчальному закладі села Шевченкове Ізмаїльського району взагалі наплутали із проєктно-кошторисною документацією.

Втім, «Велике будівництво» у 2021 році передбачає реалізацію декількох великих проєктів.

«Школи, стадіони і дитячі садки, але додаємо до цього ще два басейни. Найшвидше басейн Національної морської академії хочемо привести відповідно до всіх вимог і стандартів, і басейн в селі Кам’янка, Ізмаїльського району», — повiдомив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

На найближчій сесії облради збираються затвердити проєкт щодо приватизації. З молотка планують пустити приблизно чотири десятки об’єктів, що належать Одеській обласній раді. Це, зокрема, підвали, будівлі, що руйнуються, а ще гуртожитки.

«Об’єкти, які неефективно використовуються і перебувають в комунальній власності області, виставити на приватизацію. Таким чином ми можемо додатково отримати десь 204 мільйони гривень», — зазначив Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної державної адміністрації

Отримані кошти планують долучити до проєкту бюджету розвитку області.