Вибух у будинку стався посеред ночі: розірвався газовий котел. На момент вибуху тут спала 84-річна жінка. Дивом вона не постраждала, її лише засипало уламками штукатурки.

Шістдесятирічний чоловік спав у сусідній кімнаті, він теж дивом не постраждав: навіть самотужки розгрібав завали та гасив полум’я, що зайнялося на горищі.

У вибуху Віктор звинувачує віялові вимкнення світла. Каже: якраз напередодні електрика то зникала, то з’являлася знову.

Майже через пів дня після вибуху на місце приїхала аварійна газова служба. Її співробітники робитимуть експертизу, аби з’ясувати, що стало причиною насправді. Тимчасово Віктора та його маму прихистили сусіди. У сільраді ж під кінець місяця обіцяють надати хоч якусь матеріальну допомогу людям.

Від віялових вимкнень світла вся Фонтанка страждає ще з літа минулого року. Електрику вимикають без попередження. Через це люди зранку вже приходили до місцевого РЕМу, але там зарадити нічим не змогли. Мовляв, мережі не витримують напруги, та ще й належать не їм, а «Одеській залізниці». Єдине, що пообіцяли зробити, — графік вимкнень, аби для людей це не ставало несподіванкою.

І хоча Віктор та його мама тимчасово мають прихисток, що робити далі не знають. Будинок після вибуху для проживання непридатний, а хто заплатить за його відновлення — незрозуміло.