Причина такой популярности — в названии этого поселка. С английского «Ловер» переводится как «любимый» или «любимая». Впрочем, в этом году из-за коронавирусных ограничений все заказы принимают онлайн. В селе своей почтовой службы нет. Все заказы волонтеры обрабатывают у себя дома.

«Послуга досить давня. Її заснували ще тоді, коли у нас була власна пошта. Люди відправляли сюди листівки, щоб на них поставили штамп Ловере. Але все припинилося 15 років тому, коли пошта закрилася. Ми вирішили відродити пошту святого Валентина, щоб збирати гроші на благодійність і допомагати місцевій громаді. Ми робимо це останні п’ять років», — сообщил волонтер Ник Гиббс.

В этом году услуга еще актуальнее, ведь тысячи семей остаются дома и не могут встретиться с родственниками.

«Дуже важливо взяти олівець і папір і написати кілька рядків про те, як ти скучив за всіма, як ти всіх цінуєш і чекаєш можливості їх побачити», — говорит жительница Великобритании Кэти Смолл.

«Дідусь, щасливого Дня святого Валентина. Я сподіваюся, що зможу пограти в твоєму саду і будинку. Побачимося. З любов’ю, Фрейзер», — поздравляет Фрейзер Смолл.

«Я зробив листівку для бабусі. Тут написано, що я за нею сумую і дуже хочу знову піти до неї в гості», — рассказал Хьюго Смолл.

Открытку из Ловера можно заказать за 7,5 долларов. На ней напишут личное послание от вас, упакуют в конверт и поставят штамп.