Причина такої популярності — в назві цього селища. З англійської «Ловер» перекладається як «коханий» або «кохана». Втім, цього року через коронавірусні обмеження всі замовлення приймають онлайн. В селі своєї поштової служби немає. Всі замовлення волонтери обробляють у себе вдома.

«Послуга досить давня. Її заснували ще тоді, коли у нас була власна пошта. Люди відправляли сюди листівки, щоб на них поставили штамп Ловере. Але все припинилося 15 років тому, коли пошта закрилася. Ми вирішили відродити пошту святого Валентина, щоб збирати гроші на благодійність і допомагати місцевій громаді. Ми робимо це останні п’ять років», — повiдомив волонтер Нік Гіббс.

Цього року послуга ще актуальніша, адже тисячі сімей залишаються вдома і не можуть зустрітися з родичами.

«Дуже важливо взяти олівець і папір і написати кілька рядків про те, як ти скучив за всіма, як ти всіх цінуєш і чекаєш можливості їх побачити», — каже мешканка Великобританії Кеті Смолл.

«Дідусь, щасливого Дня святого Валентина. Я сподіваюся, що зможу пограти в твоєму саду і будинку. Побачимося. З любов’ю, Фрейзер», — вiтає житель Великобританії Фрейзер Смолл.

«Я зробив листівку для бабусі. Тут написано, що я за нею сумую і дуже хочу знову піти до неї в гості», — каже Хьюго Смолл.

Листівку з Ловера можна замовити за 7,5 доларів. На ній напишуть особисте послання від вас, запакують у конверт і поставлять штамп.