З гучномовцями, прапорами та у мінусову температуру. Одеські моряки знову перекрили рух київською трасою біля КП «Дачне». Все через нову систему видання морських документів в Україні.

Як зазначають мореплавці, зараз у декілька разів збільшили вартість послуги сертифікації. А щоб отримати бажані посвідчення, вони нібито вимушені давати хабаря у розмірі декількох тисяч доларів. І це лише за проходження нового тесту, який впровадили у Міністерстві інфраструктури.

Згодом до мітингу моряків долучився Міхеіл Саакашвілі, він пообіцяв всіляко обстоювати їхні інтереси. Адже провадження нової системи акредитації моряків може призвести до того, що мореплавці просто будуть їхати у сусідні країни та робити документи там.

Знайшлися і ті, кого обурив протест моряків. До мітингувальників звернулися декілька десятків молодиків, які одночасно під’їхали до місця проведення акції та вимагали звільнити проїжджу частину. Хоча руху через зважувальні комплекси ніхто не прешкоджав. За певний час люди, що виступили проти блокування траси, сіли до декількох автівок та роз’їхалися.

А сам мітинг закінчився біля Одеської облдержадміністрації. Втім, моряки вже зазначали: будуть перекривати дороги і влаштовувати інші акції протесту, аж доки їх не почує влада.