Кінологи з центру собаківництва «Страж» взяли під свою опіку стаффордширського тер’єра на ім’я Малиш, про якого ми розповідали вчора.

Зараз він перебуває на перетримці у ветеринарній клініці. Там за твариною доглядають лікарі та намагаються її реабілітувати.

Нагадаємо, днями стало відомо про кричущий випадок: Малиша тривалий час тримали у маленькій клітці, в якій пес навіть не міг повноцінно рухатися; зі слів свідків, собаку вигулювали лише вночі, весь інший час пес був покинутий у квартирі.

Про сам інцидент у поліцію повідомили місцеві жителі. Правоохоронці намагалися допомогти тварині та скерувати її до міських служб. Втім, як вони, так і волонтери побоялися брати на поруки саме цю породу.

«Попробовали из клетки вытащить собаку сначала едой, уговорами, игрушками, на что собака реагировала, сидя в клетке, — просто гавкала. Вытащили мы ее удавкой. Подцепили удавку, поводок и вытащили из клетки», — розповiв інструктор центру собаківництва «Страж» В’ячеслав Ковальчук.

«Собака еще до сих пор пребывает в стрессе. Насколько я знаю, его выводили поздно вечером, тогда, когда никто не видел. Его держали взаперти, и кто-то даже говорит, что его выпускали на самовыгул», — каже волонтер Ілона Сільвачинська.

Додамо, Малиша лікують у ветеринарній лікарні «Айболит», що на Фонтанській дорозі, 57. Кінологи перетримують його там власним коштом. І чекають, аби хтось погодився прихистити тварину.