У цьому будинку живе багато людей літнього віку, ветерани війни. Долати сходи щодня важко, кажуть вони. Раніше ліфт, хоча і з перебоями, але працював, а останні два місяці просто стоїть. Багато хто через це лишився замкненим вдома.

Люди кажуть: проблема із ліфтом не нова. Ситуацію не вирішують ще з 90-х. За весь цей час жителі куди тільки не звертались — всюди отримують відписки. Мовляв, ліфт ремонту не потребує та у майбутньому жодних робіт не передбачено.

У мерії кажуть: цей ліфт внесуть у додатковий список ремонтів. Але станеться це не раніше ніж у травні. Наразі чиновники вестимуть перемовини із компанією «Одесліфт», аби відновити роботу підіймача. Але якщо не вийде — щонайменше до травня людям доведеться ходити пішки.

Ремонтувати такий ліфт недоцільно. Адже він вже відслужив понад 25 років. Такий підіймач можна лише модернізувати, тобто замінити окремі частини. Або взагалі доведеться поставити новий. Загалом цього року планують модернізувати або замінити майже півтори сотні ліфтів. На це мають лише 100 мільйонів гривень. Та у масштабах такого міста, як Одеса, цього може бути замало.