Ранок 8 лютого одеситів зустрів ожеледицею та крижаним вітром. Автолюбителям довелось визволяти свої автівки з-під шару льоду.

Дороги перетворились на ковзанку, що спричинило численні затори та кілька ДТП. Зокрема, аварія з постраждалими сталася під Прилиманським. Там зіткнулись назустріч одна одній, а після удару — на узбіччя.

Також дві автівки, «Хюндай» та «Тойота», зіткнулись на вулиці Грушевського. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав.

Загалом, за даними патрульної поліції, станом на 12 годину в Одесі трапилось 25 дорожніх аварій, 11 з них — у Київському районі.

Ситуацією на дорогах скористались таксисти. За інформацією з соцмереж, проїзд у таксі сьогодні втричі дорожчий.

Почали падати дерева на Житомирській, Французькому бульварі.

Приблизно об 11-й зламане дерево повністю заблокувало проїзд по Гагаріна у напрямку проспекту Шевченка. Тож водіям довелося об’їжджати зустрічною смугою. Гілки зачепили лінії електромережі тролейбуса, тому деякий час транспорт не курсував. Ані авто, ані люди від інциденту не постраждали.

Вплинула негода й на роботу Одеського аеропорту. Наразі там основна злітно-посадкова смуга вкрита льодом, тому літаки поки не приймають.

За інформацією Адміністрації морських портів України, обмежене лоцманське проведення у Чорноморському, Одеському та Южненському портах та робота у кількох інших портах на Одещині.