Кажуть: справа не лише у зручності. Адже процес народження дитини залишається під контролем лікарів. За останні три місяці у «домашніх» умовах тут з’явилися на світ 18 немовлят.

Ця жінка щойно стала мамою. Попри передчасні пологи та кесарів розтин вона змогла не лише побачити момент народження свого малюка, а й перебуваючи на операційному столі, перерізати ще пульсуючу пуповину. У Сьомому пологовому будинку впровадили методику природнього чи повільного кесарева.

Лікарі кажуть: головне при кесаревому розтині — знизити імовірність травмування малюка. Таким чином дитина з’являється на світ у власному захисному будиночку.

Медики підкреслюють: нині доволі часто жінки воліють народжувати в домашніх умовах. Саме тому й вирішили обладнати палату для так званих домашніх пологів. Однак тут є все необхідне обладнання для спостереження за мамою та малюком.

Такі пологи, хоч і проходять під наглядом медиків, однак вони втручаються лише за потреби. Так тут вже народилися 18 малюків. Лікарі кажуть, що для жінки дуже важливо, аби під час пологів біля неї були найближчі люди.

В середньому у Сьомому пологовому будинку щороку з’являються на світ близько двох з половиною тисяч дітей.

Після народження малюки залишаються із матерями у палатах спільного перебування. В дитячому відділенні перебувають лише ті малюки, які потребують цього за станом здоров’я.