Вже за два дні після скандалу на прохання людей керівниця Центру діалізу та нефрології вийшла до преси. Все, аби прокоментувати смерть 40-річного пацієнта.

Відповідь не задовольняє пацієнтів, і вони починають сипати звинуваченнями. Про те, що не вистачає ліжок для хворих, що процедури проводять в нестерильних рукавичках, що медсестри не встигають справлятися з обсягом роботи.

Тому наші журналісти пропонують керівниці провести екскурсію лікарнею та показати закупки. Аби перевірити, може звинувачення людей безпідставні? Жінка погоджується, але спершу телефонує комусь і затримує нас на вулиці.

Зустрівши медсестру, ставимо питання, яке хвилює всіх. Адже від нього безпосередньо залежить якість обслуговування пацієнтів. Яка зарплатня? Але наші питання та саму ревізію переривають поліцейські.

Насамкінець правоохоронці виводять всіх на вулицю. Пояснити причини — відмовляються. Але наша знімальна група ще повернеться до цього закладу, адже ми продовжуємо дізнаватись нові подробиці від персоналу, який звільнився.

Детальніше про все дивіться вже цієї суботи у підсумках тижня о 20:00.