Одразу декілька мітингів на Думській, 1, — 3 лютого тут було велелюдно.

Прийшли власники гаражів, що на вулиці Аеропортівській. Нагадаємо: тамтешні кооперативи хочуть ліквідувати, аби модернізувати Одеське летовище. Люди кажуть: отримали дозволи на будівництво ще тридцять років тому від Малиновської районної адміністрації. Стверджують: нині їх просто виживають з території, де розташована понад тисяча гаражів. Люди кажуть: жодних компенсацій у разі звільнення території їм не пропонують.

І якщо представникам гаражного кооперативу пообіцяли чергову зустріч із чиновниками у мерії, то мітингарі з «Альтаїру», що на Люстдорфській дорозі, 55, пішли ні з чим. Стверджують: згідно з генеральним планом у їхньому мікрорайоні повинні збудувати дитячий садочок і школу. Минулого року під це навіть виділили землю, однак почалася судова тяганина.

Не вперше під стіни мерії приходять і пайовики будівництва багатоквартирного будинку що на Мечникова, 82. У 2011 році у його зведення вклалися близько трьох десятків інвесторів. Однак своїх квартир люди так і не отримали. Довгобуд мали довести до ладу, та роботи досі не розпочали. Пайовикам обіцяли допомогти у міській раді, однак не склалося. Люди кажуть: за потреби продовжать приходити із акціями протесту до мерії.