Крім того, в розклад сесії включили питання, що стосуються комунальної власності, освіти та охорони здоров’я. А з ними не всі були ознайомлені.

«Это саботаж нашей работы. Издевательство над самой большой фракцией, над самой большой группой в совете. Невключение ее в бюджетную комиссию, коммунальную комиссию. Нарушение процедуры проведения комиссии, когда должно быть на сайте опубликовано время и место проведения комиссий, а это майновая комиссия. Вот то, что сейчас рассматривается. Мы не понимаем, что они передают», — обурюється депутат від партії «ОПЗЖ» Анна Середа.

А після перерви депутати фракцій «Опозиційна платформа — За життя», «За майбутнє» і частково «Партії Шарія» взагалі покинули сесійну залу.

«Руководитель мужского пола дал слово о том, что не будут внесены правки, о том, чтобы фракция состояла из четырех человек. И сегодня я наблюдаю в регламенте то, что фракция состоит все-таки из четырех человек», — заявив депутат від «Партії Шарія» Олександр Черняк.

Попри це засідання продовжили. Хоч і без цих депутатів, але з кворумом.

«Півтора місяця це все було в підвішеному стані. А це люди, це заробітні плати, це працевлаштування. І тягнути далі це питання, тому що комусь хотілося грати в політичні ігри, я не міг допустити. Тому була конструктивна більшість 34 голоси, які підтримали відповідні рішення», — повiдомив голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко.

Загалом на баланс громад передали 13 установ.