Обурені люди вимагають відставки нинішнього керівництва, адже бояться опинитися на місці загиблого. Кажуть, в лікарні бракує медперсоналу, та й харчування скасували через нестачу фінансування.

Але діватись хворим нікуди, в приватних закладах одна така процедура коштує 3 тисячі гривень. Робити ж їх треба через день, інакше — смерть. За словами пацієнтів, нинішні працівники центру некомпетентні, тому вони вимагають повернення лікарів, яких звільнили начебто примусово.

Випадок Оксани та її чоловіка Олексія, який має інвалідність, унікальний. Адже після страшної ДТП у Чехії лікарі буквально витягли постраждалого з того світу. Він втратив близько п’яти літрів крові, обидві нирки та ще й отримав параліч ніг. Брат чоловіка, який привіз його в такому стані в Україну, казав, що жодна лікарня не хотіла приймати такого важкого пацієнта. Бо медики не знали, що робити.

З пів сотні пацієнтів в один голос вимагають повернення колишніх лікарів. Люди впевнені: співробітникам створили жахливі умови праці, аби ті самі звільнилися. Ба більше, урізали зарплату в найскрутніші часи.

Пацієнти скаржаться: від спеціальної рідини для діалізу, яку їм вводять, іноді стає дуже погано. Впевнені, це все через недотримання пропорцій та нестачу компетентних спеціалістів.

За словами самих пацієнтів, лише за останні пів року померло вісім людей. Остання смерть змусила війти на мітинг. Щодо такої статистики головний лікар нічого сказати не може. Але така відповідь не влаштовує людей і вони починають сипати питаннями. Чому скасували харчування для пацієнтів? Чому урізали зарплатню персоналу? Чому рідина для діалізу поганої якості? Втім, відповідей не отримують.

Люди кажуть: не готові стати наступними жертвами некомпетентних лікарів. Якщо знадобиться, влаштовуватимуть мітинги чи не щодня, доки не змінять керівництво медзакладу.