«Отрезал голову и тут ходил с кишками обмотанными. Конечно напугал соседей», — з жахом згадує сусідка Олена.

Звуть його Дмитро. Кажуть, знімав у будинку № 41 квартиру. Саме в ній вчора поліцейські й знайшли понівечені трупи його батька та знайомого.

«Он как бы вообще был спокойный, спокойно ходил, ничего особенного. Но вообще соседи замечали, что есть у него что-то как у потребляющего наркотики», — розповiла сусідка Олена.

Також нам не на камеру повідомили, що чоловік раніше працював у готелі у провулку Чайковського. Звідти звільнили Дмитра саме через наркозалежність. У закладі цю ситуацію коментувати відмовилися.

Як зазначають у поліції, зловмисник ножем відтяв 53-річному батькові голову та розрізав черевну порожнину. 32-річному співмешканцю завдав чисельних ножових поранень у шию та тулуб. Зі слів підозрюваного, він позбавив чоловіків життя під час так званого ритуального обряду.

Наразі, затриманому призначили низку експертиз, щоб перевірити його психічний стан та встановити обставини злочину.

«Зараз слідчі клопочуть про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. За скоєне чоловікові може загрожувати позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення», — повiдомив начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех.