Люди висунули свої вимоги до влади та критично оцінили свій фінансовий стан.

«Особисто я вийшов через підвищення тарифу на електроенергію, я бачу загрозу для добробуту своєї родини, бо в нас чотири дитини, два студенти і два учні школи, зараз всі на дистанційному, тому по бюджету може вдарити», — наголосив учасник протесту Арсен.

«За отопление пришло 1200 с чем-то гривен за 1 комнату, плюс 500 гривен почти за горячую-холодную. Всего мне надо заплатить 2444 грн за одну комнату, а пенсия — 2300 и в чоловика 1700», — розповiла учасниця протесту Тетяна Іванівна.

«Сейчас куча денег находится у олигархов в офшорах, вместо чтобы сплачивать их государству, они уходят в офшоры, и с этих денег спокойно можно было сохранить тарифы и не повышать их», — зазначив учасник протесту Владислав.

Розкритикували зростання тарифів і підприємці, які виступають за спрощений режим оподаткування для мікро- та малого бізнесу.

«Як кожна фізична особа-підприємець — єдиний суб’єкт господарювання, який зареєстрований і веде свою діяльність за місцем своєї реєстрації, я напряму залежу від тарифів, мої товари і послуги будуть дорожчі, якщо тарифи підвищаться», — заявив голова руху SaveФОП Сергій Доротич.

Последние Новости

Смотреть все