Там собрались 300 военнослужащих Нацгвардии, 50 бойцов батальона особого назначения и 30 работников спецподразделения ТОР.

Такое мероприятие проводят ежемесячно. В Нацгвардии сообщили, что получили 16 новых спецавтомобилей.

«Перший раз ми заступаємо на службу, залучаючи транспортні засоби нові, це мікроавтобуси для перевезення особового складу Національної гвардії. Для чого ми це робимо — для того, щоб була змога більше перекривати райони міста й оперативно реагувати на зміни в оперативній обстановці, швидко маневрувати особливим складом для того, щоб забезпечити виконання завдань служби, надавати допомогу громадянам», — заявил заместитель начальника ГУ НП в Одесской области Сергей Махотин.

«Зараз тут було 16 автомобілів, в кожному автомобілі буде чотири наряди, вони будуть пересуватися по місту згідно з визначеними схемами. На кожній схемі вони приїхали в район, наприклад, залізничного вокзалу, вийшли, відпрацювали в радіусі півтора кілометра всі вулиці, сіли на мікроавтобус переїхали в інше місце згідно з визначеною схемою», — сообщил замкомандира в/ч 3012 Нацгвардии Владимир Шершеньков.

Последние Новости

Смотреть все