Не стримуючи емоцій, громадський активіст Анатолій Коломієць висловлює представникам Одеської обласної прокуратури свою думку щодо їхньої діяльності. Головна причина обурення — справа щодо сільськогосподарського комбінату «ЄНІКІОЙ», що розташований у Новоселівці Подільського району.

Чоловік запевняє: два роки тому тодішній сільгоспвиробничий кооператив захопили рейдерським шляхом. Тоді ж підробили документи, переоформили на товариство з обмеженою відповідальністю і продали третім особам.

За цим фактом правоохоронці відкрили два кримінальних провадження.

На акцію протесту під обласною прокуратурою прийшли понад пів сотні мітингарів. Люди звинувачують прокурорів у хабарництві і вимагають від них чесного розслідування справи. Додають: на чолі захвату підприємства начебто стоїть Младлен Бардук, адже саме він наразі має контрольний пакет акцій ТОВ «ЄНІКІОЙ»

За деякий час до мітингувальників виходять представники Одеської обласної прокуратури. Протестувальників запевняють: справа наразі розглядається, але саме обласна прокуратура немає до неї ніякого стосунку.

Така відповідь протестувальників не задовольнила. Вони запевняють: якщо у цій справі найближчим часом не буде зрушень, то вже першого лютого влаштують масштабні акції протесту під офісами генерального прокурора та президента України.

Последние Новости

Смотреть все