«Уже доводят людей до ручки! Где наш мэр, где эти все, за которых мы голосовали? Где они? Сколько можно над нами издеваться?!» Ось такими криками закінчується розмова між мешканцями корпусів санаторію «Куяльник» та керівництвом установи. Конфлікт стався через повідомлення про відключення світла у гуртожитках. Таких сімей на території Куяльницького санаторію мешкає декілька десятків. Значна частина з них працює в оздоровниці ще з радянських часів. Тоді ж їм надали житло у колишніх лікувальних корпусах. І хоча ці приміщення нежитлові — туди заселили людей і навіть прописали. От тільки повноцінні умови для життя тут так і не створили.

У попереджені від Одеської обласної енергопостачальної компанії, яке отримали люди, вказано: санаторій мають знеструмити через заборгованість у майже 80 тисяч гривень. Звідки взялася ця нестача, мешканці не розуміють. Запевняють: за спожиту електроенергію вчасно сплачують. От тільки не напряму постачальнику, а в санаторій «Куяльник».

Відповіді на всі питання намагаємося отримати у керівництва санаторію, втім на місці нікого немає. Згодом до нас підходить чоловік, який називає себе представником адміністрації. Він звинувачує мешканців будівель у тому, що вони користуються електроенергією в обхід лічильників. Головний енергетик санаторію додає: люди не сплачують і за інші комунальні послуги і мають борг перед оздоровницею.

Після цієї заяви між енергетиком та мешканцями починається сварка.

Своєю чергою мешканці корпусів запевняють: адміністрація санаторію навіть не намагалася з’ясувати, хто може красти електроенергію і хто за неї сплачує. Кажуть: їх просто кинули напризволяще.

У компанії ДТЕК «Одеські електромережі» запевняють: шукати втрати у приміщенні вони ніяк не можуть. За всі комунікації всередині відповідає керівництво установи. Для мешканців гуртожитку мають гарну новину: до кінця карантину відрізати людей від мережі не будуть.

Тож цей новий рік мешканці корпусів санаторію «Куяльник» зустрічатимуть зі світлом. Але як буде після закінчення карантину — незрозуміло. За словами людей, якщо керівництво санаторію не почує їхні проблеми — перекриватимуть найближчу дорогу.