В районі 3-ї станції Люстдорфської дороги забудовник готовий власним коштом розселити людей з місця будівництва майбутнього навчального закладу. Втім, під час спілкування із комісією виявилось, що він має на це свої мотиви. Члени комісії вирішили провести окрему щодо цього питання. Як і стосовно будівництва школи на розі Курортного провулку та Академічної. З’ясувалось, це найближча до Гагарінського плато локація, де можна звести навчальний заклад.

«Единственный у нас вариант, что решениями було надано дозвіл Юридичній академії. Там зона Г3, навчальна зона, там сейчас проект отвода к нам не заходил. Один участок 1,6 гектара, второй — 1,9. Вот она идет — Курортный угол Академической, если Юракадемия сможет там какой-то участок выделить под строительство школы», — повiдомила представниця управлiння земельних ресурсів департаменту комунальної власності Леся Куринська.

Також на комісії вирішили розібратись із забудовником нового ЖК поряд із вулицею Жаботинського. Він обіцяв місцевим нову дорогу та благоустрій. Натомість будівельна техніка знищила й те покриття, що було.

Последние Новости

Смотреть все