Трохи більше ніж 58 тисяч гривень становитиме дохідна частина бюджету Одеської районної ради. 29 грудня депутати підтримали кошторис на наступний рік. Кажуть: це лише попередній варіант бюджету, укладений поспіхом, щоб дотриматися норм бюджетного кодексу. Згідно з ним місцеві бюджети повинні бути ухвалені до 25 грудня.

Уся дохідна частина кошторису на наступний рік — це платежі за оренду комунальної власності. Резервний фонд поки що заклали на рівні 574 гривень. Крім кошторису, депутати формували апарат та ділили комісії. Саме останні стали каменем спотикання у роботі. Члени новостворених фракцій «Опозиційна платформа — За життя», «За майбутнє» та «Партії Шарія» покинули залу засідань. Стверджують: для їхніх представників забракло керівних посад у комісіях. Депутати кажуть: їхні побажання повинні були врахувати. Запевняють, що подавали відповідні заяви.

Сьогодні депутати Одеської районної ради знову ухвалювали рішення вручну. Адже досі обранцям не видали електронні картки для голосування.

Последние Новости

Смотреть все