Правоохоронці затримали іноземця, який нібито три місяці тероризував одесита вимогами повернути борг. Як повідомили в поліції, злочинець дізнався, що чоловік заборгував іншій особі та вирішив цим скористатись. Від потерпілого вимагав кілька тисяч доларів. Також попередив, що звернення у поліцію не допоможе, адже владнає це питання за допомогою грошей.

«Под угрозой принуждения меня заставили написать расписку с несуществующим долгом. Мной было принято решение обратиться за помощью. Правоохранители пришли на помощь, я очень благодарен правоохранительным органам», — розповів постраждалий.

«Зловмисника затримали при отриманні першої частини неіснуючого боргу у розмірі 30 тисяч гривень. Правопорушник має не одну судимість за вчинення тяжких та корисливих злочинів. Вказаний злочин він вчинив, перебуваючи під домашнім арештом. За вимагання з погрозою вбивства поліцейські оголосили йому підозру за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України», — повідомив заступник начальника ГУ НП в Одеській області Олександр Ганжа.

Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Нагадаємо, під час затримання на ринку «Привоз» на захист чоловіка стали його земляки — торговці ялинками. Через злісну непокору правоохоронцям вісьмох з них також затримали та притягнули до адміністративної відповідальності.

Последние Новости

Смотреть все