«Фінальні перегони року» на ділянці дороги Північ-Південь в районі Балківської довелося скасувати. Правоохоронці перекрили локацію. Спроби перенести захід до аеропорту призвели до затримань учасників.

«До нас стали надходити повідомлення громадян щодо порушення тиші і громадського правопорядку в районі аеропорту, на місце виїхали екіпажі патрульних, які побачили скупчення автівок. Але це було заборонено, це узгодження було відсутнім на будь-які перегони, особливо на масові скупчення людей або проїзд колони містом», — прокоментувала речниця патрульної поліції в Одеській області Алла Марченко.

Автолюбителі факти порушень заперечують. Кажуть: захід планували провести на віддаленій території, щоб він нікому не заважав. Також нагадують міській владі про обіцянки виділити територію і легалізувати цей вид спорту.

«Происшествие, которое к нам вообще никакого отношения не имеет. Мы не давали никаких команд перекрывать дорогу и так далее. Это глупость полная. Происшествие, которое произошло там с полицией, абсолютно случайное, как ДТП, грубо говоря. Люди имели перепалку с въехавшим патрулем с проблесковым маячком красным, который привлек внимание на фоне всей этой ситуации. Оно сыграло злую шутку, что люди пошли толпой снимать на телефон все происходящее», — заявив голова ГО «Автоклуб Міст» Євген Батезат.

Последние Новости

Смотреть все