Європротокол — це спеціальний бланк, який заповнюють водії на місці аварії. Потім цей документ стає підставою для виплати страхового відшкодування. Існує перелік умов, за яких можна скористатися європротоколом: водії транспортних засобів повинні мати при собі страховий поліс, а також бути без ознак алкогольного сп’яніння. Сума збитку не повинна перевищувати 50 тис. грн.

«Учасники ДТП не чекають на патруль поліції, який приїде та почне оформляти ДТП. Вони можуть одразу забрати свої транспортні засоби з проїжджої частини. Сторона, яка винна в ДТП, звільняється від адміністративної відповідальності на підставі статті 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення», повідомив старший інспектор патрульної поліції Одеської області Олександр Парух.

Допомогти в складанні протоколу можуть страхові інспектори. Також в поліції попереджають про погіршення погодних умов і закликають водіїв бути уважними на дорозі.

«Перше та важливе — це безпечна швидкість, це контроль за швидкістю руху автівки, також дистанція та маневрування. Щодо пішоходів, також слід бути уважними. Перетинати проїжджу частину дороги тільки у встановлених місцях та при цьому дотримуватися правил безпеки», — зазначила речниця патрульної поліції Одеської області Алла Марченко.

Последние Новости

Смотреть все