Аеропорт — місце підвищеної небезпеки зараження коронавірусом. Тож з 9 грудня там ввели нові правила приймання пасажирів.

«Іноземці, котрі прибувають до України з червоної зони, зобов’язані при проходженні процедури прикордонного контролю відбути або обсервацію, або самоізоляцію з встановленим додатком Дій вдома», — повiдомив начальник відділу прикордонної служби «Одеса-аеропорт» Артем Поворознік.

Однак це не стосується іноземців, що прибули до України на навчання або, наприклад, приїхали з дипломатичною місією чи для того, щоб стати донорами. Проте усі вони, без винятку, мусять мати страхові поліси на лікування COVID-19. Щодо українців, які прибули з країн червоної карантинної зони, — доведеться встановити додаток «Дій вдома» та перебувати два тижні на самоізоляції. Альтернатива — отримати негативний результат ПЛР-тесту не пізніше ніж за 48 годин до вильоту в Україну.

Нагадаємо, Туреччину нині віднесли до червоної зони. Втім, обмежувати будь-які рейси в аеропорту «Одеса» поки не планують.

Последние Новости

Смотреть все