Шумно на вулиці Героїв Крут пройшла ніч на 20 грудня. Жителі одного з будинків прокинулись від гуркотіння заліза. Виявилося, це робітники встановлюють металевий гараж у дворі. Вже наступного дня почали закладати під нього фундамент. Як заявляє голова місцевого ОСББ — без жодних узгоджень.

Заяву від обурених жителів зареєстрували у Малиновському відділку поліції. Так само зробили запит і до районної адміністрації, але відповідь людей не задовольнила.

Власником гаража виявився мешканець цього ж будинку. Чоловік має інвалідність другої групи. Каже, весь цей час орендував гараж на Генерала Петрова, але ходити пішки важко, тож доводилось брати таксі. Вирішив знайти місце ближче до дому. Дозвільні документи збирав протягом року.

Каже, крім усього цього має й дозволи від Малиновської районної адміністрації та департаменту архітектури міськради. Втім, як кажуть жителі будинку: план-схема території не дійсна. Та й гараж можна було поставити в іншому місці.

Зазначимо, дозвіл на встановлення гаражу видали тимчасово — до початку реконструкції району. Втім, точних дат не зазначають.

Последние Новости

Смотреть все