Уряд запропонує Раді в 2021 році зняти обмеження на продаж низки об’єктів, зокрема, Одеського припортового заводу. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Стосовно доходів бюджету на наступний рік, сьогодні у нас на порядку денному законопроєкт, яким пропонується розблокувати велику приватизацію у 2021 році. Запланований продаж великих державних підприємств дозволить збільшити надходження до бюджету на більш ніж 12 мільярдів гривень», — сказав прем’єр.

З його слів, для уряду в питанні приватизації наповнення Бюджету не є самоціллю, головне — це те, що «приватизація — це надзвичайно серйозний удар по корупції та інтересах ділків, які звикли заробляти на інтересах державних підприємств». В 2021 році ми хочемо, аби процес приватизації пришвидшився. Саме тому ми пропонуємо Верховній Раді зняти обмеження на продаж низки об’єктів — це 5 теплоелектроцентралей, три обленерго підприємств, завод «Більшовик», Одеський припортовИй завод, об’єднана гірнично-хімічна компанія, «Президент готель», — повідомив Шмигаль.

Последние Новости

Смотреть все