За попередньою інформацією, до Одеси жінка приїхала на День народження колишнього чоловіка.

Потім разом з ним на таксі поїхала до Великомихайлівки. З’ясувалось, що таксист і його рідний брат знайомі з іменинником.

У Біляївському районі чоловіки звернули з дороги. Потім зловмисники кілька разів вдарили жінку в обличчя.

Під погрозою ножа та пістолета зняли з неї золоті сережки, обручку та ланцюжок, відібрали три з половиною тисячі гривень та телефон і поїхали геть.

«У меня был стартовый пистолет. Когда я ее припугнул, начали ругаться, кричать. Хотел развернуться. Зацепил сзади бампером», — розказав один з підозрюваних.

«Грозили мне, угрожали, обзывали меня, порезали сумку и бросили меня в посадке. Спасибо, меня какие-то ребята довезли до магазина, мальчик набрал 102», — розповіла постраждала.

Двох підозрюваних знайшли за гарячими слідами. Зараз правоохоронці встановлюють місцеперебування третього фігуранта справи.

«У чоловіків були вилучені ймовірні знаряддя злочину: ніж та пістолет. А також чек з ломбарду, куди вони здали частину речей потерпілої. Дії фігурантів кваліфіковані за ст. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України», — прокоментував начальник Біляївського ВП ГУ НП в Одеській області Вадим Кулібаба.

Последние Новости

Смотреть все