У житловий комплекс «Малинки», на Малиновського, 18, ще у квітні заселилося понад дві сотні людей. Проте і досі в них немає газу, гарячої води та опалення.

Електромережа працює з перебоями: двічі на день, саме у пікові години, керуюча компанія «Коін» просто вимикає людям світло. У дворі постійно гуркотить генератор.

Станом на початок грудня, крім обіцянок від компанії-забудовника, мешканці житлового комплексу так нічого і не отримали. Люди впевнені: компанія здала будинок в експлуатацію фактично незавершеним.

За деякий час до мешканців новобудови разом з охороною прийшли представники керуючої компанії «Коін». Запевняють: усі проблеми з мережами сталися через відповідні структури та карантин. В КП «Одесагаз» начебто не встигли встановити лічильники, через що будинок не має газу і, відповідно, гарячої води та опалення. А в ДТЕК «Одеські електромережі» кажуть: в керуючій компанії не підвищили потужність на підстанції, з якої живиться будинок.

Людям, які зустріли опалювальний сезон без тепла, керівництво компанії дає обіцянку: за декілька днів усі проблеми, які не могли вирішити за пів року, розв’яжуть.

В іншому разі вже у четвер з самого ранку люди обіцяють перекрити вулицю Малиновського.

Последние Новости

Смотреть все