Медики наголошують, що опинилися у кризовій ситуації та працюють на межі можливостей.

Нині з лікарень Одещини звільняються не лише лікарі, а й молодший медичний персонал. Люди нарікають на низькі заробітні плати.

«Без понимания населением ограниченных возможностей здравоохранения возможны срывы и тяжелейшие последствия. Люди увольняются, люди уходят, люди не хотят работать в этих условиях тяжелейших. Мы, значит, учим их всех, наших медиков, они уезжают и работают в других странах, а мы уже находимся сегодня в такой ситуации с кадрами, что просто катастрофа», — прокоментувала голова обкому профспілки медпрацівників Одещини Галина Кокшарова.

Медики звернулися до мешканців Одеси та області, аби ті відповідальніше ставилися до карантинних пересторог. Фахівці переконують: з огляду на кількість хворих, державні заходи для протидії поширенню коронавірусу були недостатніми.

«Система здравоохранения не в полной мере готова на сегодня к этим испытаниям, это однозначно. И она не решалась только сегодняшним принятием каких-то несовершенных законодательных актов.
Сегодня горожане города Одессы недостаточно принимают меры по предупреждению и распространению», — заявив президент Одеської організації Всеукраїнської лікарської спільноти Володимир Колоденко.

Нагадаємо: в Україні припинили проводити заплановані хірургічні втручання та планові госпіталізації.