Пан Олександр мешкає у будинку № 48 на вулиці Катерининській. Чоловік розповідає: кілька днів тому у дворі помітили пару з-під землі, тож викликали комунальників. І вже майже тиждень тут тривають ремонтні роботи.

Комунальники у пошуках прориву тепломережі перекопали весь двір. Нині частина квартир залишилась без тепла, частина — без води, а решта мешканців страждає від незручностей. Адже ті, хто не встиг перепаркувати автівки, тепер заблоковані. Ремонтники ж лише нарікають одне на одного.

Експерт у сфері житлово-комунального господарства Валерій Матковський каже: аварія на Катерининській, 48, — рядова ситуація. Тож її повинні були ліквідувати протягом кількох годин. За словами мешканців, вони неодноразово запитували у ремонтників, коли врешті-решт ті закінчать роботи, але відповіді так і не отримали.

Нині на Катерининській, 48, у чорну діру вилітають гігакалорії тепла. Експерти стверджують: люди можуть отримати компенсацію за незручності. Коли завершать роботи, ремонтники поки не повідомляють.

Последние Новости

Смотреть все