Щоправда, довго не могли почати засідання: мера Одеси чекали майже півтори години. Як прийшов, обрали секретаря міської ради. Ним став Ігор Коваль, депутат від «Слуги народу» та ректор університету імені Мечникова.

«Я хочу сказати слова вдячності всім, хто проголосував за мене, і підкреслити, що я налаштований співпрацювати з усіма депутатами та фракціями», — заявив секретар Одеської міської ради Ігор Коваль.

На сесії обрали й двох заступників Труханова. Першим віцемером став Михайло Кучук. Він займатиметься будівельними питаннями в Одесі. Зазначимо, цю посаду Кучук обіймав за часів Гурвіца з 2005 по 2010 роки. Водночас Кучука довелося паралельно виключити зі складу ОПЗЖ у міськраді, як того вимагає закон.

Другим заступником Труханова став Дмитро Жеман, який і раніше був віцемером.

А от заступники Труханова Олесь Янчук та Сергій Підгайний, вочевидь, писатимуть заяви на звільнення. Про це повідомив депутат Олег Бриндак, який очолює фракцію «Довіряй ділам» у мерії.

На сесії також визначилися із головами депутатських комісій, їх загалом дванадцять.

«Что касается членов комиссий, тут есть сложность: члены комиссии избираются внутри заседаний. Этот вопрос будет решаться на заседаниях комиссий», — повідомив депутат Одеської міської ради Олег Бриндак.

Последние Новости

Смотреть все