Речь идет о стройплощадках будущих жилых комплексов «GRAF у моря», «Каліпсо» и La Mer. По этим трём объектам в облпрокуратуре уже подготовили три исковых заявления с требованием вернуть эти земельные участки в коммунальную собственность.

Кроме того, правоохранители требуют остановить строительство многоквартирного дома на «Золотом берегу» и других объектах, построенных с нарушением действующего законодательства.

«На жаль, органи влади, органи контролю, я не можу зрозуміти, у зв’язку з чим така пасивність була викликана. Ми зараз вивчаємо питання і направили більше ніж 30 запитів по всій набережній — витребувати інформацію і дозвільні документи, де погоджували органи контролю на здійснення будівництва, і попризначали експертизи. Я ініціюю питання перед правоохоронними органами, надання оцінки має бути в першу чергу органам контролю і органам влади, які незаконно погоджують ці дозвільні документи на здійснення будівництва», — заявил 1-й замруководителя Одесской областной прокуратуры Вадим Вениславский.

Последние Новости

Смотреть все