Міська рада вперше зібралася у новому складі. У депутати, окрім старих облич, потрапили громадські діячі, меценати, журналісти — безліч представників різних сфер.

Наприклад, Олексій Асауленко багато років як журналіст допомагав одеситам вирішувати комунальні проблеми.

На першій сесії рішень не ухвалювали, обрані депутати лише склали присягу. За традицією, зачитував її найстарший з усіх — відомий одеситам комік та артист Олег Філімонов.

До цього складу міської ради увійшли п’ять партій. Двадцять мандатів отримала «Довіяй ділам». Це єдина партія, склад якої майже не змінився. На цій сесії встигли обрати голів фракцій. «Довіряй ділам» очолив Олег Бриндак.

А от друга за кількістю мандатів «Опозиційна платформа — За життя» з очільником наразі не визначилася. Від цієї партії до міської ради Одеси потрапило 18 депутатів. Деякі з них раніше були депутатами в обласній раді. До складу ОПЗЖ увійшов начальник міського управління ДАБК — Олександр Авдєєв.

По 10 мандатів отримали партії «Європейська Солідарність» та «Слуга народу». До речі, остання у міській раді вперше.

Від «слуг» головою фракції обрали керівника «Банку Восток» Вадима Мороховського.

А от «Євросолідарність» — це, по суті, ребрендинг «Блоку Петра Порошенка». Фракцію очолив колишній секретар міського зібрання — Олексій Потапський. Обидві партії теж мають нові обличчя.

Шість мандатів у міській раді отримала «Партія Шарія». Фракцію очолив Ілля Фрейман.

Нове скликання зібрало полярних у поглядах людей. Експерти, журналісти та і самі депутати прогнозують подекуди запеклі протистояння.

Згодом мають обрати секретаря міськради та розподілити учасників комісій. У кулуарах поговорюють, що за ці позиції зараз саме йдуть перемовини.