О 12:34 на лінію 102 надійшов дзвінок про вибухівку у будівлі Господарського суду Одеської області, що на проспекті Шевченка.

Також на електронну пошту поліції невідомі надіслали листа, в якому повідомили про мінування чотирьох шкіл у Малиновському, Приморському та Суворовському районах міста.

За всіма адресами виїхали вибухотехніки, кінологи та слідчі. Дітей та дорослих з навчальних закладів евакуювали. Завдяки системі SMS-сповіщення батьки миттєво дізнались про ситуацію.

«Ми навіть не повідомляли нашим дітям і вчителям, щоб вони не переживали, щоб вони зайве не страхались. Ми сказали, що здійснюється навчальна евакуаційна тривога: коли дитина перебуває в школі, скільки часу, коли вона покидає. Сторонні люди зайти в гімназію не можуть, тому що система одразу сповіщає, що зайшов хтось сторонній, у кого немає електронного пропуску», — розповіла директорка гімназії № 7 Світлана Мельник.

Пошуки тривали півтори години, протягом яких кожен квадратний метр перевірили на предмет мінування, нічого не знайшли.

У закладі працює охорона, встановлені камери, немає жодної сліпої зони, тож адміністрація гімназії вважає цей випадок провокацією і хоче, щоб винних було покарано.