Ранок неділі. Підприємці з «Сьомого кілометра», які обурені карантином вихідного дня, перекрили рух Овідіопольською дорогою.

Між мітингарями та водіями виникають сварки, їх намагається врегулювати поліція. Протест не вщухав до самої ночі. Підприємці навіть встановили намети, облаштували польову кухню та обіцяли стояти до останнього.

Втім, на ранок понеділка дорога була вже вільна від мітингарів. Люди подейкували, що протест вщух, бо його учасникам правоохоронці погрожували арештом.

У поліції зранку заявили, що почали кримінальне провадження за фактом блокування руху на Овідіопольській дорозі. На одного з учасників протесту склали адмінпротокол. Продавці ж кажуть: готові повторити протест і цими вихідними.

Підприємців обурюють подвійні карантинні стандарти. Люди кажуть: шансів заразитися у супермаркетах значно більше, аніж на відкритому повітрі на ринках. До того ж територію регулярно дезінфікують. Тим часом в адміністрації ринку, аби хоч якось допомогти людям, вирішили зробити п’ятницю робочим днем.

Але навіть це навряд чи виправить ситуацію, вважають і підприємці, і керівництво ринку.

Втім, зменшити орендну плату підприємцям не можуть, кажуть в адміністрації. Адже навіть під час карантину працює охорона та різний обслуговуючий персонал «Сьомого кілометра». Самі ж підприємці просять владу дати їм можливість працювати хоча б у суботу, аби вони змогли заробити хоч якісь гроші.