Вимагали документи на будівництво, та отримали каміння в голову. Бійкою завершився словесний конфлікт між одеськими активістами та бійцями охоронної фірми «Сапсан» на Академічній, 11.

Там, нагадаємо, вже три дні триває сутичка між місцевими мешканцями та забудовником. Той нібито мав територію облаштувати, та натомість вирив траншеї під фундамент, а тротуар просто знищив. Активісти ж вважають: всі інформаційні стенди про благоустрій — фікція.

Представник забудовника розповідає: на зведення будівлі та паркану документів справді немає. Така відповідь юриста активістів не задовольнила, тож паркан вони вирішили знести власноруч. Почалася бійка з застосуванням газових балончиків, каміння та дерев’яних конструкцій.

На місце прибули поліцейські та навіть керівництво райвідділку, але стримати бійку вони не змогли. Проте кажуть: про цю справу знають і вже відкрили кримінальні провадження.

Пізніше на місце прибула швидка медична допомога, а також кілька автівок з патрульними. Та і це не допомогло: бійка перенеслась на Говорова, де перекрила дорожній рух. Коли емоції стихли, а активісти розійшлись — поліцейські почали приймати заяви.

За вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство).